Uncategorized Wiadomości

KURSY AROMATERAPII 2020

Kurs 2019

Kurs Podstawy Aromaterapii z Warsztatami 2019

Więcej informacji o kursach można znaleźć w Kwartalniku AROMATERAPIA www.literatura.aromaterapia.pl i na stroniach www.pta.org.pl oraz   www.aromaterapia.pl , gdzie są również informacje o poprzednich kursach.

Szanowni Państwo

W związku z oficjalnym ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego i ogłoszeniem pandemii przez WHO, Polskie Towarzystwo Aromaterapeutyczne zostało zmuszone do odwołania Kursu Aromaterapii z Warsztatami i Kursu Masażu Aromaterapeutycznego, planowanych na 18-19 kwietnia. Poczyniliśmy starania przesunięcia terminu, wstępnie na 10-11 października.

W tej sytuacji osoby, które zgłosiły się na kurs i wpłaciły opłaty stają się automatycznie uczestnikami kursów w nowym terminie, lub mają prawo z kursu zrezygnować, jeżeli  nowy termin nie będzie im odpowiadał. Oczywiście osoby, które dokonały już wpłaty i jej nie wycofają, mają pierwszeństwo w przyjęciu na termin październikowy.

Bardzo nam przykro, bo przygotowania były bardzo zaawansowane, ale nie możemy ryzykować sytuacji zagrożenia zdrowia uczestników kursu i jego obsługi.

Prosimy o ewentualne informacje czy będziecie Państwo zainteresowani terminem w październiku.

Z poważaniem

Zarząd PTA

Sprawdź także