Uncategorized Wydarzenia

SEMINARIUM ISEO W NIKOZJI PRZENIESIONE NA 2021

Ważne Ogłoszenie

W związku z globalnym zagrożeniem COVID 19 Stały Komitet Naukowy ISEO podjął decyzję o przesunięciu 51. ISEO na 29 sierpnia – 1 września 2021 r., Nikozja, Pn. Cypr.

Zwróć uwagę na nowe daty w swoim programie. Przepraszamy za tę nieuniknioną zmianę i czekamy na spotkanie w przyszłym roku na Cyprze Północnym.

Prof. Dr K. Hüsnü Can Başer
Prezydent ISEO 2021


Witamy

Międzynarodowe Sympozjum na temat olejków eterycznych (ISEO) jest organizowane co roku od 1969 roku w innym europejskim mieście.

Jest to doskonała okazja dla naukowców zajmujących się olejkami eterycznymi do spotkania się, wymiany poglądów i omówienia najnowszych osiągnięć w dziedzinie olejków eterycznych, naturalnych substancji lotnych, aromatów i zapachów.

Cykl sympozjów ISEO to szkoła, w której młodzi naukowcy uczą się o olejkach eterycznych oraz spotykają i słuchają wybitnych wykładowców, którzy opowiadają o najnowszych osiągnięciach w fascynującej dziedzinie olejków eterycznych.

Trzykrotnie organizowaliśmy ISEO w Turcji (28 miejsce w 1997 w Eskişehir; 42 w 2011 w Antalyi; 45 w 2014 w Istambule). 51. ISEO odbędzie się w Nikozji (Lefkosa) na Cyprze Północnym w 2021 roku.

Cypr to spokojna wschodnia wyspa Morza Śródziemnego z pięknem przyrody, kultury, historii i turystyki. Jest to raj edukacyjny, w którym mieści się 19 uniwersytetów, na których studiuje ponad 100 000 studentów ze 120 krajów. Złote plaże, pięciogwiazdkowe hotele, przyjemny klimat, muzea, dobre jedzenie i niedrogie restauracje i radosne tawerny oferują wiele możliwości tym, którzy chcą cieszyć się innymi pięknościami, korzystając z interakcji naukowych. Największy zakład produkcji koncentratu soków cytrusowych i olejków eterycznych znajduje się na Cyprze Północnym, który będzie odwiedzany podczas sympozjum.

Serdecznie zapraszam naukowców, studentów, handlowców, przemysłowców, perfumiarzy i smakoszy, agronomów, regulatorów, aromaterapeutów i wszystkich zainteresowanych lub pracujących z olejkami eterycznymi, aromatami, zapachami, terpenoidami i naturalnymi substancjami lotnymi na 51. ISEO w przyszłym roku na Cyprze Północnym .

Prosimy o regularne śledzenie naszej strony internetowej w celu uzyskania nowych informacji i ogłoszeń.
Dołożymy wszelkich starań, aby spotkanie było jak najbardziej owocne i przyjemne.

Nie mogę się doczekać spotkania z Państwem w dniach 29 sierpnia – 1 września 2021 r. W Nikozji, w północnej części Cypru.

Prof. Dr K. Hüsnü Can Başer
Prezes, 51. ISEO

Sprawdź także