Wiadomości

Konferencja IFEAT na Bali

Jak co roku nasi członkowie gromadzą się gdzieś w świecie. Wybór miejsca jest ważnym elementem konferencji, której celem jest nie tylko spotkanie ekspertów ale także poznawanie nowych miejsc, kultur, plantatorów roślin olejkodajnych, producentów olejków, zawieranie nowych znajomości i kontraktów.

Taki też był powód wyboru Bali na konferencję 2019 – miejsca egzotycznej kultury, tradycji ale przede wszystkim ważnego centrum produkcji olejków eterycznych w Azji Południowo-Wschodniej. Temu obszarowi będzie przede wszystkim poświęcona tematyka Konferencji, ale też i wielu innym problemom nurtującym przemysł olejków eterycznych w tym zagadnienia bioróżnorodności, jakości, legislacji i wielu innych.

Temat konferencji to Surowce Naturalne z Azji ze szczególnym uwzględnieniem Indonezji, Chin, Indii i Wietnamu – terenów z których olejki eteryczne docierały do Europy od wczesnego średniowiecza. Zgłoszenia referatów są już przyjmowane przez komitet organizacyjny a rejestracja na Konferencję będzie ogłoszona w najbliższym czasie. Wszelkie szczegóły można znaleźć na stronie: https://ifeat.org/ifeat-2019-conference/

Współprzewodniczącymi Komitetu Organizacyjnego ze strony IFEAT są:

Ravi Sanganeria i Stephen Pisano

Ewentualne pytania można kierować na adres: contact@ifeat.org

Sprawdź także