Wiadomości

Virtualna Konferencja IFEAT listopad 2020

VIRTUALNA KONFERENCJA IFEAT LISTOPAD 2020

Jak PT Czytelnikom wiadomo z zamieszonych obok informacji Doroczna Konferencja Międzynarodowej Federacji Handlu Olejkami Eterycznymi i Aromatami – IFEAT planowana na wrzesień tego roku w Berlinie ze względu na pandemię Koronawirusa została odłożona na 2021. Niemniej duże zainteresowanie członków Federacji możliwością kontaktu, informacji o sytuacji przemysłu olejków eterycznych w warunkach pandemii, prognozach na przyszłość, nowych regulacjach prawnych (np. w zakresie pestycydów w olejkach) itd. spowodowało, że Komitet Wykonawczy IFEAT podjął decyzję o zorganizowaniu w listopadzie tego roku konferencji Virtualnej. Szczegóły są w trakcie opracowywania.

Przewidywane są dyskusje panelowe na żywo i szereg referatów. W czasie konferencji będzie można również uzyskać dostęp do video prezentacji najciekawszych referatów z poprzednich trzech Konferencji – z Aten, Kartageny i Bali. Będą dostępne tylko w czasie Konferencji Virtualnej, jest to więc jedyna szansa na zapoznanie się z nimi.

W czasie trzech dni Konferencji będą możliwe dwustronne spotkania biznesowe on-line (także w formie video), a także przesyłanie wiadomości innym uczestnikom Konferencji i bezpośrednie rozmowy on line.

Szczegóły na stronie https://ifeat.org/register-your-interest/

Sprawdź także