Wydarzenia

HPCI W WARSZAWIE PRZEŁOŻONE NA 22-23 września 2021

Organizatorzy HPCI (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe ogłosili, że HPCI CEE, które miało odbyć się w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI Warszawa w dniach 7 – 8 października 2020 r., zostanie przesunięte na 2021 r. Biorąc pod uwagę wszystkie istotne okoliczności , w tym nieustannie nieznane zmienne trwającej pandemii COVID-19, odpowiadające im zmiany wprowadzone przez rządy i wyzwania dla przedsiębiorstw, była to nieunikniona decyzja.

HPCI CEE wznowi swój roczny harmonogram 22 i 23 września 2021 r. W Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.

Chociaż możliwe jest ponowne zorganizowanie targów w Polsce i opracowano kompleksową koncepcję higieniczną, która zapewniłaby wszystkim uczestnikom bezpieczne HPCI CEE, organizatorzy postanowili przełożyć pokaz na przyszły rok, ponieważ Covid-19 jest nadal bardzo napięty, ponieważ a także obowiązują ograniczenia w podróżowaniu w niektórych obszarach.

Decyzja była trudna, ponieważ organizatorzy rozumieją ważną rolę, jaką HPCI CEE pełni w oferowaniu platformy dla nowych produktów i technologii, łączeniu profesjonalistów z branży oraz kształceniu profesjonalistów zajmujących się domem i higieną osobistą.

Organizatorzy HPCI CEE będą nadal informować wystawców i odwiedzających o dalszych szczegółach związanych z odwołaniem.

Konkretne zapytania można przesyłać na adres lukasz.brud.extern@vincentz.net

Sprawdź także