Wiadomości Wydarzenia

ISEO 2022 we Wrocławiu

52. Międzynarodowe Sympozjum Olejków Eterycznych (ISEO 2022) odbędzie się w tym roku w dniach 4-7 września 2022 w Concordia Design we Wrocławiu. Ta seria sympozjów jest organizowana corocznie w Europie od 1969 roku (z wyjątkiem roku pandemicznego 2020) w celu stymulowania współpracy naukowców na rzecz postępu badań i rozwoju w nauce olejków eterycznych i ich składników.

Spotkanie to obejmie wszystkie aspekty olejków eterycznych i powiązanych produktów naturalnych, od hodowli, uprawy, analizy, biogenezy i chemii po aktywność biologiczną i wykorzystanie.

Organizatorami sympozjum i wydarzeń towarzyszących, I Wrocławskiej Wystawy Sensorycznej (WroSense) oraz spotkań branżowych B2B będą Technologie Płynne, Politechnika Wrocławska, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii oraz Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Rejestracja jest dostępna na stronie sympozjum: https://iseo2022.pl/#registration

Międzynarodowa Federacja Branży Olejków Eterycznych i Aromatów (IFEAT) wesprze 20 obiecujących młodych naukowców zajmujących się olejkami eterycznymi, zapewniając fundusze na zwrot opłat rejestracyjnych (po 250 EUR). Wymagania dotyczące aplikacji: • Kandydaci muszą mieć mniej niż 35 lat • Przesłanie streszczenia za pośrednictwem naszego systemu online (wymagana rejestracja i logowanie) • Przesłanie CV i listy publikacji na adres office@iseo2022.pl Termin składania wniosków: 31 maja 2022 r.

Więcej szczegółów na stronie konferencji www.iseo2022.pl

Sprawdź także