Wydarzenia

Virtualna Konferencja IFEAT 19-21 stycznia 2021

VIRTUALNA KONFERENCJA IFEAT ODBĘDZIE SIĘ 19-21 STYCZNIA 2021

Jak PT Czytelnikom wiadomo z zamieszonych obok informacji Doroczna Konferencja Międzynarodowej Federacji Handlu Olejkami Eterycznymi i Aromatami – IFEAT planowana na wrzesień tego roku w Berlinie ze względu na pandemię Koronawirusa została odłożona na 19-21 stycznia 2021. Duże zainteresowanie członków Federacji możliwością kontaktu, informacji o sytuacji przemysłu olejków eterycznych w warunkach pandemii, prognozach na przyszłość, nowych regulacjach prawnych (np. w zakresie pestycydów w olejkach) itd. spowodowało, że Komitet Wykonawczy IFEAT podjął decyzję o zorganizowaniu wcześniej konferencji Virtualnej. Pierwotna koncepcja organizowania takiej konferencji w listopadzie 2020 okazała się niemożliwa do zrealizowania za względów technicznych i problemów pandemii.

Przewidywane są dyskusje panelowe na żywo i szereg referatów. W czasie konferencji będzie można również uzyskać dostęp do video prezentacji najciekawszych referatów z poprzednich trzech Konferencji – z Aten, Kartageny i Bali. Będą dostępne tylko w czasie Konferencji Virtualnej, jest to więc jedyna szansa na zapoznanie się z nimi.

W czasie trzech dni Konferencji będą możliwe dwustronne spotkania biznesowe on-line (także w formie video), a także przesyłanie wiadomości innym uczestnikom Konferencji i bezpośrednie rozmowy on line.

Rejestracja jest przewidywana od 17 listopada.

Szczegóły dotyczące programu Konferencji, kosztów uczestnictwa, reklamy itp. na stronie https://ifeat.org/ifeat-2020-virtual-conference/ i www.ifeat.org

Sprawdź także