Z życia PTA

Jesienny kurs aromaterapii – „Podstawy Aromaterapii z warsztatami” Warszawa 19.10.2019.

wykładowcy kursu aromaterapii

W sobotę 19 października 2019 odbyła się jesienna edycja kursu aromaterapii organizowanego od 25 lat przez Polskie Towarzystwo Aromaterapeutyczne. Oba kursy edycji wiosennej i jesiennej 2019 organizowaliśmy w centrum miasta, biorąc pod uwagę oczekiwania osób biorących udział w kursach z których ponad 70 % przyjeżdża z poza Warszawy, a także z zagranicy. Profil zawodowy uczestników był bardzo szeroki. Podwyższają swoje kwalifikacje pracownicy i właściciele firm wytwarzający produkty do aromaterapii, studenci uczelni o kierunkach medyczno-biologicznych, kosmetyczki, masażyści, rehabilitanci, menadżerowie spa, oraz amatorzy aromaterapii na własny użytek. Wszyscy uczestnicy otrzymali Certyfikaty Ukończenia Kursu.

Wykłada Dr I.Konopacka-Brud (fot. B.Stelmaszczyk)

Kilka osób przystąpiło do Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego, co między innymi upoważnia do bezpłatnej prenumeraty Kwartalnika AROMATERAPIA, oraz zamieszczania bezpłatnej reklamy swojego gabinetu na stronach Kwartalnika.

Uczestnicy jesiennego kursu wykazali dużą znajomość tematyki aromaterapii, co stworzyło interesującą atmosferę dyskusji i wymiany doświadczeń.

Informacje o kursach można znaleźć na stronach www.pta.org.pl.

Zarząd PTA

„Dr I.Konopacka-Brud wręcza Certyfikat Członkostwa i odznakę PTA p. Jarosławowi Kwaśkiewiczowi” Fot.D.Cwajda.

Zapraszamy na stronę Kwartalnika „Aromaterapia”

www.literatura.aromaterapia.pl

Sprawdź także