Informacje rynkowe

Marketing w Kwartalniku Aromaterapia

Już dziś zacznij budować swój biznes z „Aromaterapią” – udziel wywiadu lub wykup reklamę.

Kwartalnik popularno – naukowy „Aromaterapia” jest dystrybuowany wśród osób zainteresowanych aktualnymi badaniami oraz nowościami obejmującymi swoją tematyką zagadnienia aromaterapii, szeroko rozumianej fitoterapii, olejków eterycznych, ich pozyskania, sposobów produkcji oraz stosowania.

Naszą grupą docelową są przede wszystkim pasjonaci naturalnych sposobów na życie, managerowie, biznesmeni, przedsiębiorcy, pracownicy firm kosmetycznych, branży beauty, wellness ale także studenci, magistrowie, doktorzy, profesorowie – osoby aktywnie działające na rzecz nauki – mający nieoceniony wkład w rozwój tej dziedziny badań w Polsce.

Podjęliśmy w redakcji decyzję o wprowadzeniu reklam oraz tekstów sponsorowanych, które pozwolą na dalszy rozwój kwartalnika. Od numeru „Wiosna 2022” planujemy także wznowienie jego wydań w formie papierowej, które będą dystrybułowane także wśród potencjalnych odbiorców takich reklam (dyrektorzy największych firm kosmetycznych i branża beauty). Wierzymy, że czasopismo „Aromaterapia” ukazujące się zarówno jako wydanie papierowe, jak i elektroniczne, dotrze do szerokiego grona zainteresowanych w naszym kraju, co zwiększy zasięg reklamy i promocji Państwa firm.

Wszystkich zainteresowanych zamieszczeniem tekstu sponsorowanego lub reklamy na łamach naszego czasopisma zapraszamy do kontaktu z nowo powstałym działem reklamy:

e-mailowego: reklama@pta.org.pl

tel. +48 731 101 701

czynne pon. – piątek w godzinach: 8:30 – 16.00

Sprawdź także